T: +48 500 030 202

Wentylacja

Oddychaj swobodnie w Częstochowie

Nasza oferta Serwis, projektowanie wentylacji.

Bezsprzecznie wentylacja jest niezbędna, aby osoby przebywające w budynkach mogły czuć się komfortowo. Skutkiem złej wentylacji nie są tylko zaparowane okna czy niszczenie budynku, ale także, a może przede wszystkim długotrwałe bóle głowy i złe samopoczucie. Wilgoć, która pojawia się w mieszkaniu należy traktować podobnie jak zanieczyszczenie powietrza.

Firma GTH na terenie Częstochowy oferuje następujące systemy nawiewno-wywiewne:

  1. Centrale wentylacyjne – urządzenia stosowane w instalacjach wentylacji mechanicznej.
  2. Centrale nawiewno-wywiewne z odzyskiem ciepła. Jeżeli chodzi o podstawowe elementy odzysku energii wyróżnia się: wymiennik krzyżowy, wymiennik obrotowy  i układ glikolowy.

Montujemy także wentylatory dachowe, kanałowe, osiowe oraz aparaty grzewczo-wentylacyjne.Zarówno na urządzenia, jak i na montaż dajemy minimum dwuletnią gwarancję.

Kontakt

Chcesz otrzymać ofertę? Zapraszamy do skontaktowania się z nami:

Kontakt

Opinie Zobacz wybrane opinie na nasz temat naszych Klientów.

Częstochowa

Częstochowa położona jest na południu Polski i od 1999 roku jest częścią województwa śląskiego. To największy ośrodek gospodarczy w części północnej Górnego Śląska. Na jego obszarze działa około 26 tysięcy przedsiębiorstw. Najbardziej rozwija się tutaj przemysł metalowy ze względu na występowanie rud żelaza. Częstochowa najczęściej jest odwiedzana z powodu bazyliki i klasztoru na Jasnej Górze. Można zaryzykować stwierdzeniem, że rytm tego sporego miasta wyznaczają pielgrzymki, ponieważ co roku przybywa ich tu około 4 milionów. Centrum miasta to natomiast aleja Najświętszej Marii Panny. Warto tu także zobaczyć muzeum częstochowskie oraz jedyne czynne muzeum zapałek w Europie. Miasto jest skomunikowane z innymi województwami w Polsce dzięki drogom krajowym. Natomiast w odległości 60 kilometrów od centrum miasta znajduje się lotnisko w Pyrzowicach.