T: +48 500 030 202

Klimatyzacja

Za wysoka temperatura i złe powietrze w Częstochowie?

Nasza oferta Montaż i projektowanie klimatyzacji przemysłowych

Klimatyzacja bywa błędnie kojarzona tylko z obniżaniem temperatury w danym pomieszczeniu. Natomiast jest to proces będący wymianą powietrza. Dzięki klimatyzatorom, oprócz temperatury, możemy regulować także prędkość przepływu czy wilgotność powietrza.

Nasze instalacje oferujemy zarówno dla mieszkań i pomieszczeń biurowych, jak i dla pawilonów handlowych czy przemysłowych. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo w zakresie klimatyzacji. Zatrudnieni u nas specjaliści najpierw wykonają projekt instalacji korzystając przy tym z najkorzystniejszych rozwiązań. Następnie dostarczą oraz zamontują odpowiednie urządzenia.

Jeżeli chodzi o klimatyzację, to firma GTH z Bielska-Białej świadczy usługi w zakresie:

  1. Montażu klimatyzatorów okiennych – są to najprostsze urządzenia klimatyzacyjne w kształcie prostopadłościanu, które montuje się w oknie. Nie potrzebują prowadzenia instalacji freonowej, ale bez problemu nadają się do chłodzenia nawet większych pomieszczeń.
  2. Montażu klimatyzatorów typu Split – są to nowoczesne i komfortowe urządzenia, które są najczęściej stosowanym rozwiązaniem w domach jednorodzinnych. Składają się z dwóch części, z których jedna jest umieszczona wewnątrz, a druga na zewnątrz. Wszystkie głośno pracujące elementy są umieszczone w jednostce zewnętrznej, dzięki czemu ten rodzaj klimatyzatora nie jest uciążliwy dla mieszkańców.
  3. Sprzedaży klimatyzatorów przenośnych – są to urządzniań, które ze względu na to, że są dużo mniejsze można bez problemów zainstalować w każdym mieszkaniu. Cała konstrukcja znajduje się, bowiem w jednej obudowie.
  4. Montażu klimatyzatorów typu Multi Split – są to klimatyzatory, które zostały zaprojektowane w ten sposób, aby zewnętrzna jednostka mogła obsługiwać wiele wewnętrznych jednostek.
  5. Montażu central klimatyzacyjnych – są to urządzenia służące do zmiany temperatury, wilgotności powietrza oraz jego oczyszczenia. Wyróżniamy centrale wewnętrzne, zewnętrzne, higieniczne.

Kontakt

Chcesz otrzymać ofertę? Zapraszamy do skontaktowania się z nami:

Kontakt

Opinie Zobacz wybrane opinie na nasz temat naszych Klientów.

Częstochowa

Częstochowa położona jest na południu Polski i od 1999 roku jest częścią województwa śląskiego. To największy ośrodek gospodarczy w części północnej Górnego Śląska. Na jego obszarze działa około 26 tysięcy przedsiębiorstw. Najbardziej rozwija się tutaj przemysł metalowy ze względu na występowanie rud żelaza. Częstochowa najczęściej jest odwiedzana z powodu bazyliki i klasztoru na Jasnej Górze. Można zaryzykować stwierdzeniem, że rytm tego sporego miasta wyznaczają pielgrzymki, ponieważ co roku przybywa ich tu około 4 milionów. Centrum miasta to natomiast aleja Najświętszej Marii Panny. Warto tu także zobaczyć muzeum częstochowskie oraz jedyne czynne muzeum zapałek w Europie. Miasto jest skomunikowane z innymi województwami w Polsce dzięki drogom krajowym. Natomiast w odległości 60 kilometrów od centrum miasta znajduje się lotnisko w Pyrzowicach.